Item Code: 100-1583
1600.00
Erzurum Turevel

Her Hafta Sonu Kapadokya Turu

Değerli Misafirlerimiz; Saat 21.30'da Siz Değerli Misafirlerimiz Ofisimizden Alıp Gece Yolculuğumuza Başlıyoruz. Yolculuk Esnasında Gerekli Molalar Verildikten Sonra İlk Durağımız Kapadokya'ya Varıyoruz.
Kapadokya'ya Vardığımız Zaman İlk Durağımız Kahvaltı Alacağımız Mekan Oluyor. Kahvaltımızı Aldıktan Sonra Aşağıda ki Programı Eksiksiz Olarak Gerçekleştiriyoruz.
Güvercinlik Vadisi, Çavuşin, Uç Hisar, Ürgüp Asmalı Konak, Avonos, Kızılırmak Asma Köprü, Çanak Çömlek Atolyesi Alış Veriş İçin Serbest Zaman, Onlyx Değerli Taşlar Atolyesi Alışveriş İçin Serbest Zaman, Kuruyemiş Atolyesi Alış veriş Serbest Zaman, Paşabağ, O Ağacın Altı, 4 Yıldız Otelde Konaklama (Ücrete Dahil), Otelimizde Set Menü Eşliğinde Akşam Yemeği ( Ücrete Dahil)
Sabah Rehberin Depar Vermesinin Ardından Birlikte 3. Günümüze Başlıyoruz. Ve Aşağıda ki Programı Eksiksiz Gerçekleştiriyoruz
Otelimizde Açık Büfe Sabah Kahvaltısı (Ücrete Dahil), Aşk Vadisi Muhteşem Manzara'da Kapadokya Balon Seyri (Balon Rüzgarlı Hava haricinde Yağmurda Karda Olsa Uçar. Sadece Rüzgarlı Havada Uçuşa Tehlikeli Olduğu İçin Uçuşa İzin Verilmiyor. Havanın Rüzgarlı Olup Balonun Uçmayacağı Önceden Bilinmiyor. Bu Durum Tur Esnasında Sabah 4 de Öğreniliyor. o O Anki Hava Şartlarına Göre İzin verilirse Balon İçebiliyor.Balonun Uçmama Durumunu Acentenin Bilme Durumu Yoktur. )Kaymaklı Yer Altı Şehri, Ihlara Vadisi, Selime Manastırı Narlıgöl Krater Gölü, Peribacaları Arasında Atv Turu (Extra)
Erzurum Turevel

Ücrete Dahil Hizmetler

Ulaşım, Rehberlik, Tüm Çevre Gezileri, Sigortalar, Turevel Acente Refakati, Otelde Konaklama(Min4 Yıldız) , Otelimizde Set Menü Akşam Yemeği, Otelimizde Açık Büfe Sabah Kahvaltısı
Erzurum Turevel

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Kişisel Harcamalar, Müze Kartı, Türk Gecesi, Balon Turu, Atv Turu, 1.Gün Açık Büfe Sabah Kahvaltısı ( Açık Büfe) , 1.Gün Öğle Yemeği(Açık Büfe), 2. gün Yöresel Öğle Yemeği ( Yöresel)
Erzurum Turevel

Biniş Noktaları

Çıkış Saatimiz Şehir İçi Toplu Ulaşımın Olduğu Saate Denk Geldiği İçin Hızlı Toplanabilmek İçin Bu Turda Servis Atmıyoruz. Misafirlerimiz 21.00 ‘da Cumhuriyet Caddesinde Bulunan Ofisimizde Buluşacaktır. Dönerken Misafirlerimizi Servis İle Evlerine En Yakın Ana Durağa Bırakıyoruz.
Erzurum Turevel

Kayıt Şekli

Ofisimize Gelerek ya da Sitemizde Yer Alan Online Rezervasyon Formunu Doldurarak Ya da 0531 370 66 25 İrtibat Numarasını Arayarak veya Whatsapp, İnstagram veya Facebook Resmi Hesaplarımızdan Direk Mesaj Atarak Kaydınızı Oluşturabilirsiniz.

Erzurum Turevel

Oturma Planı

Oturma Planı Rezervasyon Sırasına Göre Değil Kesin İşlemi Sırasına Göre Önden Arkaya Doğru Yapılıyor. Birlikte Gelen Arkadaşlar Birbirine Yakın ve Yanyana Oturuyor. Oturma Planı Hareket Saatinden 60 Dakika Önce Belli Oluyor. Kayıt Yapılırken Koltuk Talebi Kesinlikle Alınmıyor. Hamile veya Önemli Hastalığı Bulunan Misafirlerimize Elimizden Geldiği Kadar Oturma Planı Yaparken Yardımcı Oluyoruz.

Erzurum Turevel

Konaklama Hakkında

Odalar 2 veya 3’erli Şekilde Ayarlanıyor. Tura Katılan Herkes Kendi Arkadaşı İle Konaklama Yapıyor. Tek Kişilik Odalarda Otelin Belirlediği Fiyat Farkı Bulunmaktadır. Tek Konaklama Yapmak İsteyenler Tur Ücretine Ek Olarak Bu Farkı Ödemek Zorundadır. 2 veya 3’erli Konaklama Yapacak Olan Misafirlerimizin Herhangi Bir Fark Ödemesine Gerek Yoktur. Fiyat Farkı Sadece Tek Kişilik Odalar İçin Geçerlidir.

Erzurum Turevel

Tur Tarihleri

⏱ CumaGece 22.00 Erzurum Hareket. ⏱ Cumartesi Programı 1 .GÜN ⏱ Pazar Tur Programı 2 .GÜN ⏱ Pazartesi Sabah 05.00 Erzurum Varış.
Verilen Saatler Ortalama Saatlerdir. Yol Trafik vs. Durumlardan Dolayı Değişkenlik Gösterebilir.
Erzurum Turevel

TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA GÖRE HAZIRLANMIŞTIR.

Bölgelerde Verilen Serbest Vakit Süreleri, Müze ve Ören Yerlerinde Verilen Serbest Vakitler Turdan Tura Değişmekle Birlikte, Her Gün Düzenli Olarak Tur Rehberi Tarafından Misafirlerimize Bildirilmektedir. Profesyonel Kokartlı Tur Rehberi, İlgili Güne Ait Programı En İyi Bilen Kişi Olduğundan, Gezi Noktalarına ve Müze Açılış Saatlerine Göre Programını Belirleyip, Buna Uygun Saatlerde Depar Verecektir. Tura Katılan Her Misafirimiz, Tur Rehberinin Bildireceği Bu Saatlere Uymayı Kabul ve Taahhüt Etmiş Sayılır. Her Misafirimiz Program Akışını Aksatmamakla Mükelleftir. Otelden Çıkış Konusu da Bu Duruma Paralel Olarak Aynı Şekilde Belirlenmektedir. Otellerde Genel Olarak Uygulanmakta Olan, 14.00 Giriş – 12.00 Çıkış Saatleri Uygulanması, Yurt İçi Kültür Turlarında Geçerli Değildir. Otelden Çıkış Saatleri 08.00’dir. Ancak Programın Yoğunluğna Göre Rehber Bu Saatte Değişikliğe Gidebilir. Böyle Bir Durumda, Yeni Saat Profesyonel Kokartlı Tur Rehberi Tarafından, Bir Gün Öncesinden Misafirlere Bildirilmektedir.
Açıklamalar

Sıkça Sorulan Sorular

Sitemizde Yer Alan Online Rezervasyon Formunu Doldurularak Kayıt Yapabilirsiniz. Ya da Belirtilen İrtibat Numaralarını Arayarak Telefondan Kayıt Oluşturabilirsiniz. Ayrıca Whatsapp, Facebook ya da Instagram’dan Mesaj Atarak Kayıt Oluşturabilirsiniz

Rezervasyon Yaparken Ücretin Tamamını Talep Etmiyoruz. Rezervasyondan Sonra ki 24 Saat İçerisinde Tur Ücretin %25 Oranında Kaparo Alıyoruz. Geri Kalan Ücreti Tur Esnasında Yapabilirsiniz.

Rezervasyon Sonrası Yapılan Kaparo Ödemesini Cumhuriyet Caddesinde Bulunan Ofisimize Gelerek Makbuz Karşılığında Nakit Olarak Yapabilirsiniz. Yoğunluktan Dolayı Ofisimize Uğrama Şansınız Yoksa Şayet Kurumsal Şirket Hesabımıza Kaparoyu Havale veya EFT Olarak Ödeyebilirsiniz. Geri Kalan Ücreti Tur Esnasında TEK ÇEKİM KREDİ KARTI veya NAKIT Olarak Yapabilirsiniz.

Araç İçi Koltuk Düzeni Kayıt Sırasına Göre Sistem Tarafından Otomatik Olarak Önden Arkaya Doğru Yerleştirme Yapar. Erken Kayıt Yapan Önlere Geç Kalan İse Arkalara Oturur. Sisteme Önemli Hastalık, Hamilelik vb. Özel Durumu Olan Misafirlerimiz İçin Müdahale Edip Alabildiğimiz Ölçüde Öne Alıyoruz. Bunun Haricinde Sisteme Hiçbir Şekilde Müdahale Edilmez. Oluşturulan Oturma Planı Turun Hareket gününden 1 gün önce Tarafınıza Otobüs İçerisindeki Koltuk Numaralarınız Mesaj Yoluyla Bildirilmektedir. Aynı Arkadaş Grupları Koltuk Düzeninde Yan yana Olacak Şekilde Yer Verilir. Arkadaşlar Ayrılmazlar.

Turizm Firmaları Misafirlerini Belli Bir Güzergah Dahilinde Rehber Eşliğinde Gezdiriyor. Taşımacılık Firmaları Gibi Terminal Terminal Yolcular Alınmıyor ve Araçta Yolcu Sayısı Artmıyor. Dolayısıyla Turizm Firmaları Araç Seçimi Yaparken Tura Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre Araç Seçiyor. Çünkü Bizim Belirlediğimiz Fiyata Göre 15 Kişinin Kayıt Yaptırdığı Turda 46 Kişilik Araçla Yolculuk Yapılması Durumunda 15 Kişiden Alman Ücret 46 Kişilik Aracın Yaktığı Mazotu Karşılayamaz. Bu Sebeple 10-15 Kişi Kayıt Yaparsa 19 Kişilik Araçla, 15-29 Arası Kişi Kayıt Yaparsa Yarım Otobüsle(midibus) 30 kişi üzeri Kayıt Yapılırsa 46 veya 55 kişilik özel Turizm Araçlarıyla Yolculuk Yapılır. Hiç Bir Turda Büyük Araç Garantisi Verilmez.

Tüm Turlarımızda 1618 Nolu Seyahat Acentaları Kanunu Gereği, Koltuk Sigortası ve Seyahat Sigortası Her Bir Misafirimiz İçin Her Turda. Ayrı Ayrı Yapılmaktadır. Bu Sebepten Ötürü Araçta Koltuk Kullanan Herkesten T.C Kimlik Numarası Alıyoruz.

Turlarımız Yoğun Geçiyor Olması Sebebiyle 55 Yaş ve Üzeri Kişiler ile Bebekli Aileler İçin Çok Yorucu Olabilir. Ayrıca Müzik ve Eğlenceli Ortamdan Rahatsız Olacak Kişiler İçin Tura Katılmak Uygun Olmayabilir. Her Turda Belli Aralıklarla Müzik ve Eğlence Vardır.

Yeterli Katılımın Sağlanmaması, Olağanüstü Durumlar,Deprem. Sel vb. Afet Durumlarında Tur İptali Oluyor. Bu Durum Sezonda Çok Az Rastlanan Durumdur. Tur Eğer İptal Edilirse En Geç Turun Hareketinden 4 Saat Öncesine kadar İptal Durumu Tarafınıza Bildirilir.

Bu Soru En Rahat Şekilde Cevap Verebilmemiz ve Misafirlerimiz İçinde En Sağlıklı olanı Kurumsal Şirket Ofisimize gelerek Bizlerle Tanışmanız Olacaktır. Bu Şekilde Oluşabilecek Tüm Tereddüt ve Sorularınıza Cevap Bulabilirsiniz.
Turevel Kaliteli Hizmet ve Yüzde Yüz Müşteri Memnuniyetinin Profesyonel, Güvenilir ve Güler Yüzlü Bir Ekiple Gerçekleşeceğinin Bilincinde Bir Kuruluş Olarak Her Biri Alanında Uzun Yıllar Tecrübeye Sahip ve Çok Başarılı Projeler İçinde Yer Almış Uzman Bir Kadro İle Çalışmaktadır. Her Şeyden Önce Özğın Odaklı İşine Saygılı ve Severek Yapan Turevel Uzman Kadrosu Yenilikçi ve İş Geliştici Yapısıyla Görevlerinin Başındadırlar.

Erzurum Turevel

İletişim

Ulaşım Numaraları

Genel Koordinatör;
Serdar Severoğlu:

0531 370 66 25
Ofis Numarası:
0544 380 44 15

Ofis Adresi

Çat Yolu Üzeri Dr Salad - Breadli Cafe Hizası Dayı Kürek Lahmacun Üstü Kat:1 No:1