Item Code: 100-1583
8250.00
Turevel Kalitesiyle

Boydan Boya Güneydoğu Turu

@turevelcom Kalitesiyle #Erzurum Çıkışlı
🗓️Her Pazar Çıkışlı
📍Kişi Başı Sadece 8250₺
🗓️ 20 Nisan’a Kadar Kayıt Yaptıran Misafirler %5 indirim ( 3 Taksit İmkanıyla)
6 Gece 7 Gün (5 Gece Konaklamalı)
💳 Vakıfbank, Yapı Kredi, İş Bankası ve Kuveyt Türk Banka Kartlarına Peşin Fiyatına 3 Taksit İmkanı
Tarihler:
🗓️ 14.05.2023-21.05.2023
🗓️18.06.2023-25.06.2023
🗓️25.06.2023-02.07.2023
🗓️02.07.2023-09.07.2023
🗓️09.07.2023-16.07.2023
🗓️16.07.2023-23.07.2023
🗓️23.07.2023-30.07.2023
🗓️30.07.2023-06.08.2023
🗓️06.08.2023-13.08.2023
🗓️13.08.2023-20.08.2023
🗓️20.08.2023-27.08.2023
🗓️27.08.2023-03.09.2023
🗓️03.09.2023-10.09.2023

📱☎️ 0531 370 66 25 / 0442 315 02 51

💻 Tur Programı | Online Satın Al
www.turevel.com

📍Borçka Karagöl,
📍Ayder,
📍Zilkale,
📍Palovit Şelalesi,
📍Uzungöl,
📍Çay Fabrikası,
📍Ayasofya Cami,
📍Atatürk Köşkü,
📍Sümela Manastırı,
📍Mavi Göl
📍Kuzalan Şelalesi
📍Göksu Travertenleri
📍Giresun Kalesi,
📍Zeytinlik Evleri,
📍Ordu Boztepe,
📍Yason Burnu,
📍Hoynat Adası,
📍Bandırma Vapuru,
📍Batı Park,
📍Atakum,
📍Amisos Tepesi,
📍Vezirköprü (Şahin Kaya)Kalyonu
📍Sinop Ceza evi
📍Hamsilos Koyu
📍ince Burun
📍Ferhat İle Şirin
📍Şehzadeler Müzesi
📍Amasya yalı Boyu Evleri
📍Kralkaya Mezarları,
📍Yörük Köyü,
📍Safranbolu evleri,
📍Kristal Teras
📍Lokumcular
📍Hıdırlık Tepesi
📍Tarihi Çarşı
📍Aşıklar Yolu
📍Bartın Amasra
📍Amasra Sahil
📍Kastamonu Nasrullah cami
📍şapka Müzesi
📍Hz pir türbesi

Turevel Kalitesiyle

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler :

Öğle Yemekleri ve Yemeklerde Alınan içecekler, Müze Ören Yeri Girişleri, Ekstra Belirtilen Organizasyonlar, Özel Harcamalar, Sıra Gecesi
Turevel

Ücrete Dahil Hizmetler

Ücrete Dahil Hizmetler
✔️ Turevel Vıp Ulaşım (14 Kişi)
✔️5 GECE KONAKLAMA ( Min 3 Yıldız)
✔️Profesyonel Karadeniz Rehberi
✔️5 Sabah Kahvaltısı
✔️ 5 Akşam Yemeği
✔️ Seyahat Sigortası
Turevel Kalitesiyle

Müze Girişleri ve Müze Kartı

Hangi Kuruma Bağlı Olduğu Fark Etmeksizin (Kültür ve Turizm Bakanlığı’na Bağlı Müzeler, Belediyelere ve Yerel Yönetimlere Bağlı Müzeler ve Özel Müzeler) Tüm Müze Giriş Ücretleri Misafirlerimize Aittir. Müze Girişlerini Ofiste Ödemek İsteyen Misafirler, Rezervasyon Esnasında “MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ” Seçeneğini Kullanarak, Müze Giriş Ücretlerini Rezervasyon Aşamasında Peşin Olarak Ödeyebilirler. Bu Durumda Satın Alınan Turun Müzelerinin Toplam Tutarına Göre Turevel; Müzekart Vererek ya da Girişte Bilet Alarak Misafirlerinin Müzelere Girişini Sağlayacaktır. 0-17 Yaş Çocuk, 65 Yaş ve Üstü Yetişkin, Müzekart Sahibi, Sarı Basın Kartı Sahibi, Engelli Kartı Sahibi Misafirlerimiz ve Öğretmenler Turizm Bakanlığı’na Bağlı Müzelere Ücretsiz Girmektedir. Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı Olmayan Misafirler (Yabancı Uyruklu Misafirler) “MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ” Seçeneğini Seçmeyip, Turdaki Müze Girişlerini Kendileri Ödeyecektir. Müzekart Sadece Kültür ve Turizm Bakanlığında Geçerlidir. Belediyelere ve Yerel Yönetimlere Bağlı Müzeler ve Özel Müzelerde Geçersizdir. Bu Tür Müzelerde Genellikle Cuzi Miktarda Giriş Ücreti Alınmaktadır.
Turevel Kalitesiyle

Biniş Noktaları

Çıkış Saatimiz Şehir İçi Toplu Ulaşımın Olduğu Saate Denk Geldiği İçin 22.00 Da Ofisimizde Toplanıyoruz.
Turevel Kalitesiyle

Kayıt Şekli

Ofisimize Gelerek ya da Sitemizde Yer Alan Online Rezervasyon Formunu Doldurarak Ya da 0531 370 66 25 İrtibat Numarasını Arayarak veya Whatsapp, İnstagram veya Facebook Resmi Hesaplarımızdan Direk Mesaj Atarak Kaydınızı Oluşturabilirsiniz.

Turevel Kalitesiyle

Oturma Planı

Oturma Planı Rezervasyon Sırasına Göre Değil Kesin İşlemi Sırasına Göre Önden Arkaya Doğru Yapılıyor. Birlikte Gelen Arkadaşlar Birbirine Yakın ve Yanyana Oturuyor. Oturma Planı Hareket Saatinden 60 Dakika Önce Belli Oluyor. Kayıt Yapılırken Koltuk Talebi Kesinlikle Alınmıyor. Hamile veya Önemli Hastalığı Bulunan Misafirlerimize Elimizden Geldiği Kadar Oturma Planı Yaparken Yardımcı Oluyoruz.

Turevel Kalitesiyle

Konaklama Hakkında

Odalar 2 veya 3’erli Şekilde Ayarlanıyor. Tura Katılan Herkes Kendi Arkadaşı İle Konaklama Yapıyor. Tek Kişilik Odalarda Otelin Belirlediği Fiyat Farkı Bulunmaktadır. Tek Konaklama Yapmak İsteyenler Tur Ücretine Ek Olarak Bu Farkı Ödemek Zorundadır. 2 veya 3’erli Konaklama Yapacak Olan Misafirlerimizin Herhangi Bir Fark Ödemesine Gerek Yoktur. Fiyat Farkı Sadece Tek Kişilik Odalar İçin Geçerlidir.

Turevel Kalitesiyle

Tur Tarihleri

⏱Pazar Gece 2.00 Erzurum Hareket.
⏱ Pazar Gece 02,00 Erzurum Varış.

Turevel Kalitesiyle

TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA GÖRE HAZIRLANMIŞTIR.

Bölgelerde Verilen Serbest Vakit Süreleri, Müze ve Ören Yerlerinde Verilen Serbest Vakitler Turdan Tura Değişmekle Birlikte, Her Gün Düzenli Olarak Tur Rehberi Tarafından Misafirlerimize Bildirilmektedir. Profesyonel Kokartlı Tur Rehberi, İlgili Güne Ait Programı En İyi Bilen Kişi Olduğundan, Gezi Noktalarına ve Müze Açılış Saatlerine Göre Programını Belirleyip, Buna Uygun Saatlerde Depar Verecektir. Tura Katılan Her Misafirimiz, Tur Rehberinin Bildireceği Bu Saatlere Uymayı Kabul ve Taahhüt Etmiş Sayılır. Her Misafirimiz Program Akışını Aksatmamakla Mükelleftir. Otelden Çıkış Konusu da Bu Duruma Paralel Olarak Aynı Şekilde Belirlenmektedir. Otellerde Genel Olarak Uygulanmakta Olan, 14.00 Giriş – 12.00 Çıkış Saatleri Uygulanması, Yurt İçi Kültür Turlarında Geçerli Değildir. Otelden Çıkış Saatleri 08.00’dir. Ancak Programın Yoğunluğna Göre Rehber Bu Saatte Değişikliğe Gidebilir. Böyle Bir Durumda, Yeni Saat Profesyonel Kokartlı Tur Rehberi Tarafından, Bir Gün Öncesinden Misafirlere Bildirilmektedir.
Açıklamalar

Sıkça Sorulan Sorular

Sitemizde Yer Alan Online Rezervasyon Formunu Doldurularak Kayıt Yapabilirsiniz. Ya da Belirtilen İrtibat Numaralarını Arayarak Telefondan Kayıt Oluşturabilirsiniz. Ayrıca Whatsapp, Facebook ya da Instagram’dan Mesaj Atarak Kayıt Oluşturabilirsiniz

Rezervasyon Yaparken Ücretin Tamamını Talep Etmiyoruz. Rezervasyondan Sonra ki 24 Saat İçerisinde Tur Ücretin %25 Oranında Kaparo Alıyoruz. Geri Kalan Ücreti Tur Esnasında Yapabilirsiniz.

Rezervasyon Sonrası Yapılan Kaparo Ödemesini Cumhuriyet Caddesinde Bulunan Ofisimize Gelerek Makbuz Karşılığında Nakit Olarak Yapabilirsiniz. Yoğunluktan Dolayı Ofisimize Uğrama Şansınız Yoksa Şayet Kurumsal Şirket Hesabımıza Kaparoyu Havale veya EFT Olarak Ödeyebilirsiniz. Geri Kalan Ücreti Tur Esnasında TEK ÇEKİM KREDİ KARTI veya NAKIT Olarak Yapabilirsiniz.

Araç İçi Koltuk Düzeni Kayıt Sırasına Göre Sistem Tarafından Otomatik Olarak Önden Arkaya Doğru Yerleştirme Yapar. Erken Kayıt Yapan Önlere Geç Kalan İse Arkalara Oturur. Sisteme Önemli Hastalık, Hamilelik vb. Özel Durumu Olan Misafirlerimiz İçin Müdahale Edip Alabildiğimiz Ölçüde Öne Alıyoruz. Bunun Haricinde Sisteme Hiçbir Şekilde Müdahale Edilmez. Oluşturulan Oturma Planı Turun Hareket gününden 1 gün önce Tarafınıza Otobüs İçerisindeki Koltuk Numaralarınız Mesaj Yoluyla Bildirilmektedir. Aynı Arkadaş Grupları Koltuk Düzeninde Yan yana Olacak Şekilde Yer Verilir. Arkadaşlar Ayrılmazlar.

Turizm Firmaları Misafirlerini Belli Bir Güzergah Dahilinde Rehber Eşliğinde Gezdiriyor. Taşımacılık Firmaları Gibi Terminal Terminal Yolcular Alınmıyor ve Araçta Yolcu Sayısı Artmıyor. Dolayısıyla Turizm Firmaları Araç Seçimi Yaparken Tura Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre Araç Seçiyor. Çünkü Bizim Belirlediğimiz Fiyata Göre 15 Kişinin Kayıt Yaptırdığı Turda 46 Kişilik Araçla Yolculuk Yapılması Durumunda 15 Kişiden Alman Ücret 46 Kişilik Aracın Yaktığı Mazotu Karşılayamaz. Bu Sebeple 10-15 Kişi Kayıt Yaparsa 19 Kişilik Araçla, 15-29 Arası Kişi Kayıt Yaparsa Yarım Otobüsle(midibus) 30 kişi üzeri Kayıt Yapılırsa 46 veya 55 kişilik özel Turizm Araçlarıyla Yolculuk Yapılır. Hiç Bir Turda Büyük Araç Garantisi Verilmez.

Tüm Turlarımızda 1618 Nolu Seyahat Acentaları Kanunu Gereği, Koltuk Sigortası ve Seyahat Sigortası Her Bir Misafirimiz İçin Her Turda. Ayrı Ayrı Yapılmaktadır. Bu Sebepten Ötürü Araçta Koltuk Kullanan Herkesten T.C Kimlik Numarası Alıyoruz.

Turlarımız Yoğun Geçiyor Olması Sebebiyle 55 Yaş ve Üzeri Kişiler ile Bebekli Aileler İçin Çok Yorucu Olabilir. Ayrıca Müzik ve Eğlenceli Ortamdan Rahatsız Olacak Kişiler İçin Tura Katılmak Uygun Olmayabilir. Her Turda Belli Aralıklarla Müzik ve Eğlence Vardır.

Yeterli Katılımın Sağlanmaması, Olağanüstü Durumlar,Deprem. Sel vb. Afet Durumlarında Tur İptali Oluyor. Bu Durum Sezonda Çok Az Rastlanan Durumdur. Tur Eğer İptal Edilirse En Geç Turun Hareketinden 4 Saat Öncesine kadar İptal Durumu Tarafınıza Bildirilir.

Bu Soru En Rahat Şekilde Cevap Verebilmemiz ve Misafirlerimiz İçinde En Sağlıklı olanı Kurumsal Şirket Ofisimize gelerek Bizlerle Tanışmanız Olacaktır. Bu Şekilde Oluşabilecek Tüm Tereddüt ve Sorularınıza Cevap Bulabilirsiniz.
Turevel Kaliteli Hizmet ve Yüzde Yüz Müşteri Memnuniyetinin Profesyonel, Güvenilir ve Güler Yüzlü Bir Ekiple Gerçekleşeceğinin Bilincinde Bir Kuruluş Olarak Her Biri Alanında Uzun Yıllar Tecrübeye Sahip ve Çok Başarılı Projeler İçinde Yer Almış Uzman Bir Kadro İle Çalışmaktadır. Her Şeyden Önce Özğın Odaklı İşine Saygılı ve Severek Yapan Turevel Uzman Kadrosu Yenilikçi ve İş Geliştici Yapısıyla Görevlerinin Başındadırlar.

Erzurum Turevek

İletişim

Ofis Adresi

Çat Yolu Üzeri Dr Salad - Breadli Cafe Hizası Dayı Kürek Lahmacun Üstü Kat:1 No:1

Ulaşım Numaraları

Genel Koordinatör;
Serdar Severoğlu:

0531 370 66 25
Ofis Numarası:
0442 315 02 51