Item Code: 100-1583
9999.00
Turevel Kalitesiyle

DOLU DOLU 2023 GÜNEY EGE & AKDENİZ TURU
5 GECE KONAKLAMA / 6 GÜN GEZİ

Turevel Kalitesiyle

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler :

Öğle Yemekleri ve Yemeklerde Alınan içecekler, Müze Ören Yeri Girişleri, Ekstra Belirtilen Organizasyonlar, Özel Harcamalar, Tekne Turları
Turevel

Ücrete Dahil Hizmetler

✔️ Turevel Vıp Ulaşım
✔️5 Gece Konaklama
✔️Profesyonel Rehberlik
✔️5 Sabah Kahvaltısı
✔️ 5 Akşam Yemeği
✔️Seyahat Sigortası
 
Turevel Kalitesiyle

Müze Girişleri ve Müze Kartı

MÜZE GİRİŞLERİ;

Hangi Kuruma Bağlı Olduğu Fark Etmeksizin (Kültür ve Turizm Bakanlığı’na Bağlı Müzeler, Belediyelere ve Yerel Yönetimlere Bağlı Müzeler ve Özel Müzeler) Tüm Müze Giriş Ücretleri Misafirlerimize Aittir. Müze Girişlerini Ofiste Ödemek İsteyen Misafirler, Rezervasyon Esnasında “MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ” Seçeneğini Kullanarak, Müze Giriş Ücretlerini Rezervasyon Aşamasında Peşin Olarak Ödeyebilirler. Bu Durumda Satın Alınan Turun Müzelerinin Toplam Tutarına Göre Turevel; Müzekart Vererek ya da Girişte Bilet Alarak Misafirlerinin Müzelere Girişini Sağlayacaktır. 0-17 Yaş Çocuk, 65 Yaş ve Üstü Yetişkin, Müzekart Sahibi, Sarı Basın Kartı Sahibi, Engelli Kartı Sahibi Misafirlerimiz ve Öğretmenler Turizm Bakanlığı’na Bağlı Müzelere Ücretsiz Girmektedir. Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı Olmayan Misafirler (Yabancı Uyruklu Misafirler) “MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ” Seçeneğini Seçmeyip, Turdaki Müze Girişlerini Kendileri Ödeyecektir. Müzekart Sadece Kültür ve Turizm Bakanlığında Geçerlidir. Belediyelere ve Yerel Yönetimlere Bağlı Müzeler ve Özel Müzelerde Geçersizdir. Bu Tür Müzelerde Genellikle Cuzi Miktarda Giriş Ücreti Alınmaktadır.

Turevel Kalitesiyle

Biniş Noktaları

Çıkış Saatimiz Şehir İçi Toplu Ulaşımın Olduğu Saate Denk Geldiği İçin 1.00 Da Ofisimizde Toplanıyoruz.
Turevel Kalitesiyle

Kayıt Şekli

Ofisimize Gelerek ya da Sitemizde Yer Alan Online Rezervasyon Formunu Doldurarak Ya da 0531 370 66 25 İrtibat Numarasını Arayarak veya Whatsapp, İnstagram veya Facebook Resmi Hesaplarımızdan Direk Mesaj Atarak Kaydınızı Oluşturabilirsiniz.

Turevel Kalitesiyle

Oturma Planı

Oturma Planı Rezervasyon Sırasına Göre Değil Kesin İşlemi Sırasına Göre Önden Arkaya Doğru Yapılıyor. Birlikte Gelen Arkadaşlar Birbirine Yakın ve Yanyana Oturuyor. Oturma Planı Hareket Saatinden 60 Dakika Önce Belli Oluyor. Kayıt Yapılırken Koltuk Talebi Kesinlikle Alınmıyor. Hamile veya Önemli Hastalığı Bulunan Misafirlerimize Elimizden Geldiği Kadar Oturma Planı Yaparken Yardımcı Oluyoruz.

Turevel Kalitesiyle

Konaklama Hakkında

Odalar 2 veya 3’erli Şekilde Ayarlanıyor. Tura Katılan Herkes Kendi Arkadaşı İle Konaklama Yapıyor. Tek Kişilik Odalarda Otelin Belirlediği Fiyat Farkı Bulunmaktadır. Tek Konaklama Yapmak İsteyenler Tur Ücretine Ek Olarak Bu Farkı Ödemek Zorundadır. 2 veya 3’erli Konaklama Yapacak Olan Misafirlerimizin Herhangi Bir Fark Ödemesine Gerek Yoktur. Fiyat Farkı Sadece Tek Kişilik Odalar İçin Geçerlidir.

Turevel Kalitesiyle

Tur Tarihleri

⏱Pazar Gece 2.00 Erzurum Hareket.
⏱ Pazar Gece 02,00 Erzurum Varış.

Turevel Kalitesiyle

TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA GÖRE HAZIRLANMIŞTIR.

Bölgelerde Verilen Serbest Vakit Süreleri, Müze ve Ören Yerlerinde Verilen Serbest Vakitler Turdan Tura Değişmekle Birlikte, Her Gün Düzenli Olarak Tur Rehberi Tarafından Misafirlerimize Bildirilmektedir. Profesyonel Kokartlı Tur Rehberi, İlgili Güne Ait Programı En İyi Bilen Kişi Olduğundan, Gezi Noktalarına ve Müze Açılış Saatlerine Göre Programını Belirleyip, Buna Uygun Saatlerde Depar Verecektir. Tura Katılan Her Misafirimiz, Tur Rehberinin Bildireceği Bu Saatlere Uymayı Kabul ve Taahhüt Etmiş Sayılır. Her Misafirimiz Program Akışını Aksatmamakla Mükelleftir. Otelden Çıkış Konusu da Bu Duruma Paralel Olarak Aynı Şekilde Belirlenmektedir. Otellerde Genel Olarak Uygulanmakta Olan, 14.00 Giriş – 12.00 Çıkış Saatleri Uygulanması, Yurt İçi Kültür Turlarında Geçerli Değildir. Otelden Çıkış Saatleri 08.00’dir. Ancak Programın Yoğunluğna Göre Rehber Bu Saatte Değişikliğe Gidebilir. Böyle Bir Durumda, Yeni Saat Profesyonel Kokartlı Tur Rehberi Tarafından, Bir Gün Öncesinden Misafirlere Bildirilmektedir.
Açıklamalar

Sıkça Sorulan Sorular

@turevelcom 

6 Gece 7 Gün (5 Gece Konaklamalı)

Tarihler:

14.05.2023-21.05.2023

18.06.2023-25.06.2023

25.06.2023-02.07.2023

02.07.2023-09.07.2023

09.07.2023-16.07.2023

16.07.2023-23.07.2023

23.07.2023-30.07.2023

30.07.2023-06.08.2023

06.08.2023-13.08.2023

13.08.2023-20.08.2023

20.08.2023-27.08.2023

27.08.2023-03.09.2023

03.09.2023-10.09.2023

1.GÜN

Sizleri 13:00 de Erzurum’dan kalkacak olan aracımıza alıyor ve yolculuğumuza başlıyoruz. Gece yolculuğumuzun ardından sabah Marmaris'e varıyoruz.

Kahvaltı: Yol üzerindeki tesiste alınacaktır. (Dahil Değildir)

Öğle Yemeği: Yol üzerindeki tesiste alınacaktır. (Dahil Değildir)

Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır. (Ücrete Dahildir)

  1. GÜN

Şehir/Bölge: Marmaris - Cennet Adası(Akvaryum Koyu) Fosfurlu Mağara, Amos, Turunç, Yeşil Deniz

Değerli misafirlerimiz,

İsteğe bağlı alacağımız sabah kahvaltısından sonra yukarıda ki programı gerçekleştirmek için yüzme molalı  teknemizle yukarıda ki programı eksiksiz gerçekleştiriyoruz.

Kahvaltı: Yol üzerindeki tesiste alınacaktır. (Dahil Değildir)

Öğle Yemeği: Tekne turu esnasında alınıyor. (Dahil Değildir)

Tekne turu: ( Ücrete Dahil değildir.)

Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır. (Ücrete Dahildir)

Konaklama Oteli:  Marmaris otelleri vb. oteller

  1. GÜN

Şehir/Bölge: Fethiye - Ölüdeniz - Kaya Köyü - Hisarönü - Dalyan - Kral Kaya Mezarları

Değerli misafirlerimiz,

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısından sonra Antik Çağda “Işık ve güneş diyarı” olarak bilinen Ölüdeniz,nefis kumuyla masmavi deniziyle bizi karşılıyor gezimizin ardından Fethiye’nin bir mahallesi olan Kayaköy, eski bir Rum köyü, eski adıyla Levissi, 1923’e kadar 10 bine yakın kişinin yaşadığı canlı bir bölgeydi rehberimiz eşliğinde geziyoruz ve Ekstra düzenleyeceğimiz Dalyan turuna gitmek için hareket ediyoruz, varışımızı takiben bineceğimiz kanal teknesiyle, saçlarından sazlıkların, gözyaşlarından da denizi Köyceğiz Gölü’ne bağlayan su kanalının oluştuğu, efsanesi dilden dile anlatılan Byblis ve Kaunos’un hüzün dolu hikâyesini dinleyerek kaya oyma Kral Mezarlarını görüyoruz ve tabii ki Atlantik Okyanusundan Anadolu sahillerine yumurta bırakmaya gelen dünyaca ünlü caretta caretta cinsi deniz kaplumbağalarını görmek ve denize girmek için teknemizle İztuzu plajına gidiyoruz. Buradaki yüzme molamızın ardından tekrar teknemizle kanalı takip ederek otobüsümüze gidiyoruz.

Kahvaltı: Otelde Alınacak. (Dahildir.)

Öğle Yemeği: Yol üzerindeki tesiste alınacaktır. (Dahil Değildir)

Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır. (Ücrete Dahildir)

Konaklama Oteli: Fethiye otelleri vb. oteller

Tekne Turu Dahil Değildir.

  1. GÜN

Şehir/Bölge: Saklıkent - Simena - Kekova Batık Şehir - Tekne turu - Demre - Finike

Değerli misafirlerimiz,

Otelden alacağımız sabah kahvaltısının ardından Türkiye’nin en önemli kanyonlarından biri olan Saklıkent’e gidiyoruz. Kanyondan akan buz gibi suyun içerisinde yürüyüş yapıp serinliyoruz ardından sıcak bir çay içip yolumuza devam ediyoruz.Akdeniz’in incisi olan Kalkan-Kaş istikametiyle güzel manzaralar eşliğinde fotoğraf molaları veriyoruz ve Üçağız’a ulaşıyoruz. Ekstra düzenleyeceğimiz Kekova Tekne Turuna başlıyoruz. Yüzme molalarımız arasında Esmeralda Koyu, Tersane Koyu vb. gibi yerler bulunmakta. Yüzme molalarının ardından rehberimizin anlatımları eşliğinde teknemizle seyrimize devam edip, yolu olmayan Simena Köyü, Kekova Adası ve M.Ö II. yy ‘da bir depremle denizin dibine batmış olan Batık Şehir kalıntılarının hikâyelerini dinleyerek, tekne turumuzu tamamlıyoruz. Daha sonra aracımıza binerek Noel Baba’nın yaşadığı yer olan Demre yi görüyor ,Finike Bey Dağları istikametinden Kemer’e ulaşıyoruz. Otelimize hareket ediyoruz

Kahvaltı: Otelde alınacaktır. (Ücrete Dahildir)

Öğle Yemeği: Yol üzerindeki tesiste alınacaktır. (Dahil Değildir)

Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır. (Ücrete Dahildir)

Konaklama Oteli: Kemer otelleri vb. oteller

  1. GÜN

Şehir/Bölge: Kemer - Adrasan - Ulupınar - Tahtalı Teleferik Seyir Terası - Olympos - Beydağları – Antalya

Değerli misafirlerimiz,

Otelden alacağımız sabah kahvaltısının ardından eşsiz kumsalı ve bakir doğası ile görenleri kendisine aşık eden Adrasan’a gidiyoruz, Doğa harikası yerde verilen yüzme molasının sonra tekrar yolumuza devam ederek, çam ağaçların arasında bulunan ve alabalık ızgarasıyla meşhur, aynı zamanda bir sayfiye merkezi olan Ulupınar Botanik Bahçesi ulaşıyoruz, tekrar yolumuza devam ederek Markiz Dağı eteklerinde bulunan ve bir vadi içerisine yapılmış eskinin korsan kenti, şimdinin dünyaca ünlü ağaç evleriyle meşhur Olympos’a ulaşıyoruz. Olympos’ta kilise, hamam, agora, korsan lahiti gibi antik kente ait eserleri gördükten sonra Olympos’un eşsiz denizine girmek için serbest zamanımız olacak. Burada verilen yüzme molası ardından tekrar otobüsümüze binip dileyen konuklarımız için teleferik ile Tahtalı Dağı seyir terasına çıkılıyor. (Ekstra) Devamında Antalya’da bulunan otelimize hareket ediyoruz.

Kahvaltı: Otelde alınacaktır. (Ücrete Dahildir)

Öğle Yemeği: Yol üzerindeki tesiste alınacaktır. (Dahil Değildir)

Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır. (Ücrete Dahildir)

Konaklama Oteli: Antalya şehir otelleri vb. oteller

6.GÜN

Şehir/Bölge: Antalya Şehir Merkezi - Kaleiçi - Aspendos - Rafting - Düden Şelalesi

Değerli misafirlerimiz,

Otelden alacağımız sabah kahvaltısının ardından Antalya şehir merkezini, Tophane’den görüp fotoğraflarını çekebileceğimiz Kaleiçi, Antalya’nın simgesi olan Yivli Minare’yi, Saat Kulesini fotoğrafladıktan sonra Türklerin ilk bölgeye geldiklerinde yöredeki tarihi kalıntıları Saba Melikesi Belkıs’ın ülkesine benzettiklerinden “Belkıs” ismini verdikleri Aspendos’a götürüyor. Buradaki tiyatronun gezilip anlatılmasından sonra otobüsümüzle bir milli park ve tabiat harikası olan Köprülü Kanyon’a ulaşıyoruz. Burada insanın yaşamı boyunca mutlaka yapması gereken, adrenali yüksek, 7’den 77’ye herkesin katılabileceği, rafting heyecanını Köprüçay’ın buz gibi sularında beraber yaşıyoruz (Ekstra). GÜN boyu sürecek olan bu aktivitenin sonrasındaki durağımız, Türkiye’nin sayılı şelalelerinden birisi olan Düden Şelalesi olacak. Burada verilen serbest zamanda çekilen fotoğrafların ardından otelimize ulaşıyoruz.

Kahvaltı: Otelde alınacaktır. (Ücrete Dahildir)

Öğle Yemeği: Yol üzerindeki tesiste alınacaktır. (Dahil Değildir)

Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır. (Ücrete Dahildir)

Konaklama Oteli: Antalya şehir otelleri vb. oteller

  1. GÜN

Şehir/Bölge: Side - Side Antik Kenti - Alanya Kalesi - Kızılkule - Damlataş Mağarası

Değerli misafirlerimiz,

Otelden alacağımız sabah kahvaltısının ardından il durağımız Likya Uygarlığı’ndan Büyük İskender’e, Persler’den Roma İmparatorluğu’na kadar birçok medeniyete ev sahipliği yapmış büyüleyici bir tarihi kent olan Side Antik kentini geziyoruz ve Alanya’ya doğru hareket ediyoruz varışımızı takiben yarımada şeklinde,250m yüksekliği bulunan Alanya Kalesini ve Kızılkule görüyoruz , ardından 1948 yılında liman inşaatında kullanılacak taş için ocak açılması sırasında deniz kenarında bulunan Damlataş Mağarası gezimizi gerçekleştiriyoruz,Gezimizi tamamladıktan sonra Alanya’dan ayrılarak Erzurum'a doğru dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.

Kahvaltı: Otelde alınacaktır. (Ücrete Dahildir)

Öğle Yemeği: Yol üzerindeki tesiste alınacaktır. (Dahil Değildir)

Akşam Yemeği: Yol üzerindeki tesiste alınacaktır. (Dahil Değildir)

Konaklama Oteli: Bu gece otel konaklaması yoktur. Yolculuk ve Gün Araçta geçiyor.

Sitemizde Yer Alan Online Rezervasyon Formunu Doldurularak Kayıt Yapabilirsiniz. Ya da Belirtilen İrtibat Numaralarını Arayarak Telefondan Kayıt Oluşturabilirsiniz. Ayrıca Whatsapp, Facebook ya da Instagram’dan Mesaj Atarak Kayıt Oluşturabilirsiniz

Rezervasyon Yaparken Ücretin Tamamını Talep Etmiyoruz. Rezervasyondan Sonra ki 24 Saat İçerisinde Tur Ücretin %25 Oranında Kaparo Alıyoruz. Geri Kalan Ücreti Tur Esnasında Yapabilirsiniz.

Rezervasyon Sonrası Yapılan Kaparo Ödemesini Cumhuriyet Caddesinde Bulunan Ofisimize Gelerek Makbuz Karşılığında Nakit Olarak Yapabilirsiniz. Yoğunluktan Dolayı Ofisimize Uğrama Şansınız Yoksa Şayet Kurumsal Şirket Hesabımıza Kaparoyu Havale veya EFT Olarak Ödeyebilirsiniz. Geri Kalan Ücreti Tur Esnasında TEK ÇEKİM KREDİ KARTI veya NAKIT Olarak Yapabilirsiniz.

Araç İçi Koltuk Düzeni Kayıt Sırasına Göre Sistem Tarafından Otomatik Olarak Önden Arkaya Doğru Yerleştirme Yapar. Erken Kayıt Yapan Önlere Geç Kalan İse Arkalara Oturur. Sisteme Önemli Hastalık, Hamilelik vb. Özel Durumu Olan Misafirlerimiz İçin Müdahale Edip Alabildiğimiz Ölçüde Öne Alıyoruz. Bunun Haricinde Sisteme Hiçbir Şekilde Müdahale Edilmez. Oluşturulan Oturma Planı Turun Hareket gününden 1 gün önce Tarafınıza Otobüs İçerisindeki Koltuk Numaralarınız Mesaj Yoluyla Bildirilmektedir. Aynı Arkadaş Grupları Koltuk Düzeninde Yan yana Olacak Şekilde Yer Verilir. Arkadaşlar Ayrılmazlar.

Turizm Firmaları Misafirlerini Belli Bir Güzergah Dahilinde Rehber Eşliğinde Gezdiriyor. Taşımacılık Firmaları Gibi Terminal Terminal Yolcular Alınmıyor ve Araçta Yolcu Sayısı Artmıyor. Dolayısıyla Turizm Firmaları Araç Seçimi Yaparken Tura Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre Araç Seçiyor. Çünkü Bizim Belirlediğimiz Fiyata Göre 15 Kişinin Kayıt Yaptırdığı Turda 46 Kişilik Araçla Yolculuk Yapılması Durumunda 15 Kişiden Alman Ücret 46 Kişilik Aracın Yaktığı Mazotu Karşılayamaz. Bu Sebeple 10-15 Kişi Kayıt Yaparsa 19 Kişilik Araçla, 15-29 Arası Kişi Kayıt Yaparsa Yarım Otobüsle(midibus) 30 kişi üzeri Kayıt Yapılırsa 46 veya 55 kişilik özel Turizm Araçlarıyla Yolculuk Yapılır. Hiç Bir Turda Büyük Araç Garantisi Verilmez.

Tüm Turlarımızda 1618 Nolu Seyahat Acentaları Kanunu Gereği, Koltuk Sigortası ve Seyahat Sigortası Her Bir Misafirimiz İçin Her Turda. Ayrı Ayrı Yapılmaktadır. Bu Sebepten Ötürü Araçta Koltuk Kullanan Herkesten T.C Kimlik Numarası Alıyoruz.

Turlarımız Yoğun Geçiyor Olması Sebebiyle 55 Yaş ve Üzeri Kişiler ile Bebekli Aileler İçin Çok Yorucu Olabilir. Ayrıca Müzik ve Eğlenceli Ortamdan Rahatsız Olacak Kişiler İçin Tura Katılmak Uygun Olmayabilir. Her Turda Belli Aralıklarla Müzik ve Eğlence Vardır.

Yeterli Katılımın Sağlanmaması, Olağanüstü Durumlar,Deprem. Sel vb. Afet Durumlarında Tur İptali Oluyor. Bu Durum Sezonda Çok Az Rastlanan Durumdur. Tur Eğer İptal Edilirse En Geç Turun Hareketinden 4 Saat Öncesine kadar İptal Durumu Tarafınıza Bildirilir.

Bu Soru En Rahat Şekilde Cevap Verebilmemiz ve Misafirlerimiz İçinde En Sağlıklı olanı Kurumsal Şirket Ofisimize gelerek Bizlerle Tanışmanız Olacaktır. Bu Şekilde Oluşabilecek Tüm Tereddüt ve Sorularınıza Cevap Bulabilirsiniz.
Turevel Kaliteli Hizmet ve Yüzde Yüz Müşteri Memnuniyetinin Profesyonel, Güvenilir ve Güler Yüzlü Bir Ekiple Gerçekleşeceğinin Bilincinde Bir Kuruluş Olarak Her Biri Alanında Uzun Yıllar Tecrübeye Sahip ve Çok Başarılı Projeler İçinde Yer Almış Uzman Bir Kadro İle Çalışmaktadır. Her Şeyden Önce Özğın Odaklı İşine Saygılı ve Severek Yapan Turevel Uzman Kadrosu Yenilikçi ve İş Geliştici Yapısıyla Görevlerinin Başındadırlar.

Erzurum Turevek

İletişim

Ofis Adresi

Çat Yolu Üzeri Dr Salad - Breadli Cafe Hizası Dayı Kürek Lahmacun Üstü Kat:1 No:1

Ulaşım Numaraları

Genel Koordinatör;
Serdar Severoğlu:

0531 370 66 25
Ofis Numarası:
0442 315 02 51