Item Code: 99-1425
900.00
Turevel

Tur Programı

Turevel

Önemli Uyarılar

Bulunduğumuz mevcut ekonomik koşullar sebebiyle paramızın ziyaret ettiğimiz ülkenin para birimi karşısında  değer kaybetmesi  sonucunda tur misafirlerimiz Batum’da ki bir çok aktiviteden yararlanmamayı tercih ediyor. 

Batum’a gelen misafirlerimizin katılmak isteyip te kur nedeniyle katılmamayı tercih ettikleri  aktiviteler şunlardır.

 1. Çeşitli müzeler ( Botanik Bahçesi, Ganio Vs)
 2. Batum’da Sputnik Tepesine çıkaran Batum Manzarası sunan teleferik turu,
 3. Batum Bulvarında bulunan Ferris Weel (Dönme Dolap),
 4. Batum’un en çok fotoğraflanan manzarasına şahit olunacak Tekne Turu,
 5. Gürcü Alfabe Kulesi,
 6. Batum bulvarında bisiklet turu .
 7. Batum Gastronomisi ( Haçapuri Hıngeli, Lemonade)

Eskiden  Türk Lirası ile Gürcü larisi aynı seviyelerde idi. Ve Tüm grup bütün aktivilere eksiksiz katılabiliyordu. Tüm aktiviteleri yapmak için koca bir gün yetmiyor extra konaklama bile gerekiyordu.

 Bulunduğumuz mevcut ekonomik durumda herkesin sosyo-ekonomik seviyesi eşit olmadığı  bir tur grubunda normalde toplu olarak yapılmasını istediğimiz tüm aktiviteler serbest zaman dilimine bırakıldı.

 

 1. Girişler sadece Yeni kimlik kartıyla ya da pasaportla yapılıyor. Yeni kimlik kartıyla giriş yapacak olan kişilerin kimliklerinde kırılma çatlama olması durumunda giriş yapılamıyor.
 2. 18 yaşından gün almamış kişiler öz anne ve öz babası olmadan yurt dışına çıkamıyor. Öz anne ve babası yanında olmadan seyahat etmeyi düşünen misafirlerimiz öz anne ve  öz babasından ayrı ayrı noter onaylı izin kağıdı olmadan yurt dışına çıkış yapamıyor.
 3. Yurt dışına çıkacak kişi 1 günlük bebek bile olsa kimliği eğer fotoğraflı değilse yurt dışına çıkışına izin verilmiyor.
 4. Yurt Dışına çıkışlar GBT tarama sisteminden geçilerek yapılıyor. GBT sinde sorun olan, yurt dışına çıkış yasağı olan ziyaretçi hiçbir şekilde sınır kapısından geçirilmiyor. ”Denerim, geçersem geçerim. geçemezsem, paramı geri alırım.” düşüncesi ile tura kesinlikle katılmamanız gerekiyor.
 5. Tüm uyarılar internet sitemizde yer alıyor. Ayrıca telefonda size tekrarlanıyor. Whatsapp’tan Paylaşılıyor. Mağduriyeti önleme konusunda üzerimize düşen her şeyi bir çok misafirimizi rahatsız edecek seviye de tekrarlıyoruz. Dolayısıyla bazı katılımcıların okuyup önemsememesinden kaynaklanan mağduriyeti kesinlikle üzerimize almıyoruz. Ve ücret iadesi yapmıyoruz. Arkadaş tavsiyesi ile geldim. Paylaşımları okumadım. Çok yoğundum Whatsaap paylaşımlarına yüzeysel baktım kimliğimi evde unuttum  gibi açıklamalar sizin kendi kendinizi mağdur etmenizi açıklar. Acente bu durumda sorumluluk kabul etmez. Mağduriyeti üzerine almaz.
 6. Sınır kapısında ki yoğunluklar öngürülebilir olmadığından dolayı sınır kapısında bekleme süreleri hakkında bilgi verilemiyor.
 7. Yurt Dışı turları turizm firmaları tarafından yapılan toplu bir aktividedir. Dolasıyla giriş ve çıkışlarda herkes birbirini beklemek zorunda kalıyor. Tura kayıt yapan herkes eksiksiz bir şekilde toplanınca hareket ediliyor.

 

⛔ Gürcistan Para Birimi Lari’dir. Harcamalarınız İçin Türk Lirasını Gürcü Lari’sine Çeviyoruz. Çevirme İşlemi Sırasında Güncel Kur Alış-Satış Farkı Anlık Değişebiliyor. Alış ve Satış Farkı ve Güncel Kur Değişimlerinde Acentenin Etkisi ve Sorumluluğu Yoktur. Hiç Bir Aktiviteden Yararlanmak İstemiyorsanız Para Çevirmenize Gerek Yoktur. Eğer Katılacaksanız Alış – Satış Farkından Dolayı Harcayacağınız Kadar Çevirebilrsiniz. Gürcü Kokartlı Rehbere Katılacağınız Aktivitelerin Fiyatlarını Öğrenebilirsiniz. Çevirdiğiniz Tüm Parayı Harcamanızı Tavsiye Ediyoruz. LARİ Tekrar TL ye Çevrilirken Zarar Edersiniz.

PARA ÇEVİRME İŞLEMİ BATUM SINIRLARI İÇERİSİNDE GÜRCÜ RESMİ DÖVİZ BÜROSUNDA YAPILIYOR.

Erzurum Turevel

Ücrete Dahil Hizmetler

Ulaşım, Profesyonel Fotoğraf Çekimi, Rehberlik, Tüm Çevre Gezileri, Sigortalar, Turevel Acente Refakati
Turevel

Biniş Noktaları

Çıkış Saatimiz Toplu Ulaşım Saatine Denk Geldiği İçin Toplam Noktamız 2 Durak Olarak Belirlenmiştir.

⏱ 22.30 Erzurum Lisesi Önü

⏱ 23.00 Ofis

Dönerken Merkezi Noktalara Bırakıyoruz. 

Turevel

Kayıt Şekli

Ofisimize Gelerek ya da Sitemizde Yer Alan Online Rezervasyon Formunu Doldurarak Ya da 0531 370 66 25 İrtibat Numarasını Arayarak veya Whatsapp, İnstagram veya Facebook Resmi Hesaplarımızdan Direk Mesaj Atarak Kaydınızı Oluşturabilirsiniz.
Turevel

Oturma Planı

Oturma Planı Rezervasyon Sırasına Göre Değil Kesin İşlemi Sırasına Göre Önden Arkaya Doğru Yapılıyor. Birlikte Gelen Arkadaşlar Birbirine Yakın ve Yanyana Oturuyor. Oturma Planı Hareket Saatinden 60 Dakika Önce Belli Oluyor. Kayıt Yapılırken Koltuk Talebi Kesinlikle Alınmıyor. Hamile veya Önemli Hastalığı Bulunan Misafirlerimize Elimizden Geldiği Kadar Oturma Planı Yaparken Yardımcı Oluyoruz.
Turevel

Tur Tarihleri

CUMARTESİ;

⏱ Cumartesi 23.30 Erzurum Hareket. ⏱ Cumartesi’yi Pazar’a Bağlayan Gece 2.00 Erzurum Varış.

PAZAR;

⏱ Pazar 23.30 Erzurum Hareket. ⏱Pazar’ı Pazartesi’ye  Bağlayan Gece 2.00 Erzurum Varış.

 

VERİLEN SAATLER ORTALAMA SAATLERDİR.

Açıklamalar

Sıkça Sorulan Sorular

Sitemizde Yer Alan Online Rezervasyon Formunu Doldurularak Kayıt Yapabilirsiniz. Ya da Belirtilen İrtibat Numaralarını Arayarak Telefondan Kayıt Oluşturabilirsiniz. Ayrıca Whatsapp, Facebook ya da Instagram’dan Mesaj Atarak Kayıt Oluşturabilirsiniz

Rezervasyon Yaparken Ücretin Tamamını Talep Etmiyoruz. Rezervasyondan Sonra ki 24 Saat İçerisinde Tur Ücretin %25 Oranında Kaparo Alıyoruz. Geri Kalan Ücreti Tur Esnasında Yapabilirsiniz.

Rezervasyon Sonrası Yapılan Kaparo Ödemesini Cumhuriyet Caddesinde Bulunan Ofisimize Gelerek Makbuz Karşılığında Nakit Olarak Yapabilirsiniz. Yoğunluktan Dolayı Ofisimize Uğrama Şansınız Yoksa Şayet Kurumsal Şirket Hesabımıza Kaparoyu Havale veya EFT Olarak Ödeyebilirsiniz. Geri Kalan Ücreti Tur Esnasında TEK ÇEKİM KREDİ KARTI veya NAKIT Olarak Yapabilirsiniz.

Araç İçi Koltuk Düzeni Kayıt Sırasına Göre Sistem Tarafından Otomatik Olarak Önden Arkaya Doğru Yerleştirme Yapar. Erken Kayıt Yapan Önlere Geç Kalan İse Arkalara Oturur. Sisteme Önemli Hastalık, Hamilelik vb. Özel Durumu Olan Misafirlerimiz İçin Müdahale Edip Alabildiğimiz Ölçüde Öne Alıyoruz. Bunun Haricinde Sisteme Hiçbir Şekilde Müdahale Edilmez. Oluşturulan Oturma Planı Turun Hareket gününden 1 gün önce Tarafınıza Otobüs İçerisindeki Koltuk Numaralarınız Mesaj Yoluyla Bildirilmektedir. Aynı Arkadaş Grupları Koltuk Düzeninde Yan yana Olacak Şekilde Yer Verilir. Arkadaşlar Ayrılmazlar.

Turizm Firmaları Misafirlerini Belli Bir Güzergah Dahilinde Rehber Eşliğinde Gezdiriyor. Taşımacılık Firmaları Gibi Terminal Terminal Yolcular Alınmıyor ve Araçta Yolcu Sayısı Artmıyor. Dolayısıyla Turizm Firmaları Araç Seçimi Yaparken Tura Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre Araç Seçiyor. Çünkü Bizim Belirlediğimiz Fiyata Göre 15 Kişinin Kayıt Yaptırdığı Turda 46 Kişilik Araçla Yolculuk Yapılması Durumunda 15 Kişiden Alman Ücret 46 Kişilik Aracın Yaktığı Mazotu Karşılayamaz. Bu Sebeple 10-15 Kişi Kayıt Yaparsa 19 Kişilik Araçla, 15-29 Arası Kişi Kayıt Yaparsa Yarım Otobüsle(midibus) 30 kişi üzeri Kayıt Yapılırsa 46 veya 55 kişilik özel Turizm Araçlarıyla Yolculuk Yapılır. Hiç Bir Turda Büyük Araç Garantisi Verilmez.

Tüm Turlarımızda 1618 Nolu Seyahat Acentaları Kanunu Gereği, Koltuk Sigortası ve Seyahat Sigortası Her Bir Misafirimiz İçin Her Turda. Ayrı Ayrı Yapılmaktadır. Bu Sebepten Ötürü Araçta Koltuk Kullanan Herkesten T.C Kimlik Numarası Alıyoruz.

Turlarımız Yoğun Geçiyor Olması Sebebiyle 55 Yaş ve Üzeri Kişiler ile Bebekli Aileler İçin Çok Yorucu Olabilir. Ayrıca Müzik ve Eğlenceli Ortamdan Rahatsız Olacak Kişiler İçin Tura Katılmak Uygun Olmayabilir. Her Turda Belli Aralıklarla Müzik ve Eğlence Vardır.

Yeterli Katılımın Sağlanmaması, Olağanüstü Durumlar,Deprem. Sel vb. Afet Durumlarında Tur İptali Oluyor. Bu Durum Sezonda Çok Az Rastlanan Durumdur. Tur Eğer İptal Edilirse En Geç Turun Hareketinden 4 Saat Öncesine kadar İptal Durumu Tarafınıza Bildirilir.

Bu Soru En Rahat Şekilde Cevap Verebilmemiz ve Misafirlerimiz İçinde En Sağlıklı olanı Kurumsal Şirket Ofisimize gelerek Bizlerle Tanışmanız Olacaktır. Bu Şekilde Oluşabilecek Tüm Tereddüt ve Sorularınıza Cevap Bulabilirsiniz.
Turevel Kaliteli Hizmet ve Yüzde Yüz Müşteri Memnuniyetinin Profesyonel, Güvenilir ve Güler Yüzlü Bir Ekiple Gerçekleşeceğinin Bilincinde Bir Kuruluş Olarak Her Biri Alanında Uzun Yıllar Tecrübeye Sahip ve Çok Başarılı Projeler İçinde Yer Almış Uzman Bir Kadro İle Çalışmaktadır. Her Şeyden Önce Özğın Odaklı İşine Saygılı ve Severek Yapan Turevel Uzman Kadrosu Yenilikçi ve İş Geliştici Yapısıyla Görevlerinin Başındadırlar.

Erzurum Turevel

İletişim

Ulaşım Numaraları

Genel Koordinatör;
Serdar Severoğlu:

0531 370 66 25
Ofis Numarası:
0442 315 02 51

Ofis Adresi

Çat Yolu Üzeri Dr Salad - Breadli Cafe Hizası Dayı Kürek Lahmacun Üstü Kat:1 No:1