Item Code: 99-1431
800.00
Erzurum Turevel

Tur Programı

Erzurum Turevel

Önemli Uyarılar

📍
Rehber Gerekli Gördüğü Yerde Yazılan Tur Programında Tura Katılan Misafirlerimizin En Kaliteli Turu Yapabilmek İçin Tur Programında Değişiklik Yapabilir.

📍
Kars Kış Turu Olarak Yapılıyor. Dolayısıyla Soğuk Bir Tur Oluyor. Küçük Bir Şehir Kars’ta Hangi Model Araçla giderseniz Gidin İki Mesafe Arası Kısa Olduğu İçin Araç Isınması Geçikir ve Yeterli Olmayabilir -30 Derecelerde Tur Yapılıyor. Erzurum’dan Çıkarken Kars’ta Dolaşırken Araçlarında Belli Zor Şartlarda Zorlanabileceğini Onlarında Soğuktan Etkilenebilen Mekanikleri Olduğunu Duran Motorun -30 Seviyelerinde Tam Performansla Isınmayacağının ve Kars’ta Dolaşınca Çok Fazla Üşüyeceğinizin Biliciyle Ayakkabı ve Kıyafet Tercihinizi Yapmanızı Öneriyoruz. Soğuk Sizi Çok Etkileyecekse Mardin ve Şanlıurfa Gibi Sıcak İklimlere Sahip Bölgelere Rotanızı Yönlendirmenizi Şiddetle Öneriyoruz.
📍
Ayrıca Çıldır Gölü’nün Buz Görüntüsü Senede Bir Kaç Günden İbarettir. Üzerine Kar Yağınca Normal Zemin Hissi Veriyor. Kar Yağınca Çıldır’da Gidebilecek Hangi Mekana Giderseniz Gidin Buz Görüntüsü Olmayacaktır. Buz Görüntüsünün Olmama Sebebi Acentemiz ve Gidilen Mekanla Alakalı Değildir. Bu Tamamıyle Buz Üzerine Yağan Kar İle Alakalıdır.
📍
Kafkas Gecesi Kars’ın Yöresel Eğlencesidir. Tüm Türkiye’de ki Acenteler Kars’ta ki Belli Başlı Kısıtlı Mekanları Kullanıyor. ( En İyi Mekanlardan Birini Kullanıyoruz) Özel Olarak Şahsi veya Acenteyle Nasıl Katılırsanız Katılın Kafkas Gecesini Kimi Çok Beğeniyor. Kimi Beğenmiyor. Bu Katılımcının Kendi Hayata Bakışı, Eğlence Anlayışı ve Zevkiyle Alakalıdır. Yapılan Gösterinin Planlamasında Hiç Bir Acentenin Etkisi ve Yetkisi Yoktur. Kafkas Gecesini Beğenmeniz veya Beğenmemeniz Kişisel Yapınızla Alakalıdır. Turevel İle Alakası Yoktur.
📍
Bizim Turlarımızda Kafkas Gecesine Katılmak Zorunlu Değildir. Katılmak İstemeyen Serbest Zaman Aktivitesinde Kendi Hür İradesiyle İstediği Gibi Zamanını Geçirebilir.
📍
Kafkas Gecesinin Ücreti Mekan ve Bağlı Bulundukları Esnaf Odası Belirliyor. Acentemizin Yetkisi ve Etkisi Küçük Bir Grup indirimdir. Alınan Fiyatı Biz Almıyoruz ve Belirlemiyoruz.
📍
Yukarıda Yapılan Tüm Uyarılar Yaşanmış Olaylara Binayen Tura Katılmadan İnsanların Bilinçledirilmesi İçin Yapılmıştır. Bir Çok Tepkiyle Karşılaşıyoruz. Uyarılar Bilinen Tahmin Edilen Şeyler Olduğu İçin Neden Yazılmış Diye Size Komik Gelebilir. Ya da Mantıklı Gelip Tercihinizi Etkileyebilir. Memnuniyet Prensibimiz Gereğince Yukarıdaki Uyarıları Okuyup Tura Katılmasını İstiyor Sizi Bekliyoruz:)

Erzurum Turevel

Müze Girişleri ve Müze Kartı

Hangi Kuruma Bağlı Olduğu Fark Etmeksizin (Kültür ve Turizm Bakanlığı’na Bağlı Müzeler, Belediyelere ve Yerel Yönetimlere Bağlı Müzeler ve Özel Müzeler) Tüm Müze Giriş Ücretleri Misafirlerimize Aittir. Müze Girişlerini Ofiste Ödemek İsteyen Misafirler, Rezervasyon Esnasında “MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ” Seçeneğini Kullanarak, Müze Giriş Ücretlerini Rezervasyon Aşamasında Peşin Olarak Ödeyebilirler. Bu Durumda Satın Alınan Turun Müzelerinin Toplam Tutarına Göre Turevel; Müzekart Vererek ya da Girişte Bilet Alarak Misafirlerinin Müzelere Girişini Sağlayacaktır. 0-17 Yaş Çocuk, 65 Yaş ve Üstü Yetişkin, Müzekart Sahibi, Sarı Basın Kartı Sahibi, Engelli Kartı Sahibi Misafirlerimiz ve Öğretmenler Turizm Bakanlığı’na Bağlı Müzelere Ücretsiz Girmektedir. Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı Olmayan Misafirler (Yabancı Uyruklu Misafirler) “MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ” Seçeneğini Seçmeyip, Turdaki Müze Girişlerini Kendileri Ödeyecektir. Müzekart Sadece Kültür ve Turizm Bakanlığında Geçerlidir. Belediyelere ve Yerel Yönetimlere Bağlı Müzeler ve Özel Müzelerde Geçersizdir. Bu Tür Müzelerde Genellikle Cuzi Miktarda Giriş Ücreti Alınmaktadır.
Erzurum Turevel

Ücrete Dahil Hizmetler

Ulaşım, Profesyonel Rehberlik, Tüm Çevre Gezileri, Sigortalar, Turevel Acente Refakati
Erzurum Turevel

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Kişisel Harcamalar,  Çıldır Gölü Atlı Kızak, Tüm Öğün Yemekler( Serbest Zaman Herkes Bütçesine Göre Harcama Yapar), Müze Kartı (Ani Harabeleri)
Erzurum Turevel

Biniş Noktaları

Misafirlerimizi Evlerine En Yakın Duraktan Alıyor ve Bırakıyoruz.
Erzurum Turevel

Kayıt Şekli

Ofisimize Gelerek ya da Sitemizde Yer Alan Online Rezervasyon Formunu Doldurarak Ya da 0531 370 66 25 İrtibat Numarasını Arayarak veya Whatsapp, İnstagram veya Facebook Resmi Hesaplarımızdan Direk Mesaj Atarak Kaydınızı Oluşturabilirsiniz.
Erzurum Turevel

Oturma Planı

Oturma Planı Rezervasyon Sırasına Göre Değil Kesin İşlemi Sırasına Göre Önden Arkaya Doğru Yapılıyor. Birlikte Gelen Arkadaşlar Birbirine Yakın ve Yanyana Oturuyor. Oturma Planı Hareket Saatinden 60 Dakika Önce Belli Oluyor. Kayıt Yapılırken Koltuk Talebi Kesinlikle Alınmıyor. Hamile veya Önemli Hastalığı Bulunan Misafirlerimize Elimizden Geldiği Kadar Oturma Planı Yaparken Yardımcı Oluyoruz.

Erzurum Turevel

Tur Tarihleri

⏱ Sabah 4.30 Erzurum Hareket. ⏱ 23.59 Erzurum Varış.
Verilen Saatler Ortalama Saatlerdir. Yol Trafik vs. Durumlardan Dolayı Değişkenlik Gösterebilir.
Açıklamalar

Sıkça Sorulan Sorular

Sitemizde Yer Alan Online Rezervasyon Formunu Doldurularak Kayıt Yapabilirsiniz. Ya da Belirtilen İrtibat Numaralarını Arayarak Telefondan Kayıt Oluşturabilirsiniz. Ayrıca Whatsapp, Facebook ya da Instagram’dan Mesaj Atarak Kayıt Oluşturabilirsiniz

Rezervasyon Yaparken Ücretin Tamamını Talep Etmiyoruz. Rezervasyondan Sonra ki 24 Saat İçerisinde Tur Ücretin %25 Oranında Kaparo Alıyoruz. Geri Kalan Ücreti Tur Esnasında Yapabilirsiniz.

Rezervasyon Sonrası Yapılan Kaparo Ödemesini Cumhuriyet Caddesinde Bulunan Ofisimize Gelerek Makbuz Karşılığında Nakit Olarak Yapabilirsiniz. Yoğunluktan Dolayı Ofisimize Uğrama Şansınız Yoksa Şayet Kurumsal Şirket Hesabımıza Kaparoyu Havale veya EFT Olarak Ödeyebilirsiniz. Geri Kalan Ücreti Tur Esnasında TEK ÇEKİM KREDİ KARTI veya NAKIT Olarak Yapabilirsiniz.

Araç İçi Koltuk Düzeni Kayıt Sırasına Göre Sistem Tarafından Otomatik Olarak Önden Arkaya Doğru Yerleştirme Yapar. Erken Kayıt Yapan Önlere Geç Kalan İse Arkalara Oturur. Sisteme Önemli Hastalık, Hamilelik vb. Özel Durumu Olan Misafirlerimiz İçin Müdahale Edip Alabildiğimiz Ölçüde Öne Alıyoruz. Bunun Haricinde Sisteme Hiçbir Şekilde Müdahale Edilmez. Oluşturulan Oturma Planı Turun Hareket gününden 1 gün önce Tarafınıza Otobüs İçerisindeki Koltuk Numaralarınız Mesaj Yoluyla Bildirilmektedir. Aynı Arkadaş Grupları Koltuk Düzeninde Yan yana Olacak Şekilde Yer Verilir. Arkadaşlar Ayrılmazlar.

Turizm Firmaları Misafirlerini Belli Bir Güzergah Dahilinde Rehber Eşliğinde Gezdiriyor. Taşımacılık Firmaları Gibi Terminal Terminal Yolcular Alınmıyor ve Araçta Yolcu Sayısı Artmıyor. Dolayısıyla Turizm Firmaları Araç Seçimi Yaparken Tura Kayıt Yaptıran Kişi Sayısına Göre Araç Seçiyor. Çünkü Bizim Belirlediğimiz Fiyata Göre 15 Kişinin Kayıt Yaptırdığı Turda 46 Kişilik Araçla Yolculuk Yapılması Durumunda 15 Kişiden Alman Ücret 46 Kişilik Aracın Yaktığı Mazotu Karşılayamaz. Bu Sebeple 10-15 Kişi Kayıt Yaparsa 19 Kişilik Araçla, 15-29 Arası Kişi Kayıt Yaparsa Yarım Otobüsle(midibus) 30 kişi üzeri Kayıt Yapılırsa 46 veya 55 kişilik özel Turizm Araçlarıyla Yolculuk Yapılır. Hiç Bir Turda Büyük Araç Garantisi Verilmez.

Tüm Turlarımızda 1618 Nolu Seyahat Acentaları Kanunu Gereği, Koltuk Sigortası ve Seyahat Sigortası Her Bir Misafirimiz İçin Her Turda. Ayrı Ayrı Yapılmaktadır. Bu Sebepten Ötürü Araçta Koltuk Kullanan Herkesten T.C Kimlik Numarası Alıyoruz.

Turlarımız Yoğun Geçiyor Olması Sebebiyle 55 Yaş ve Üzeri Kişiler ile Bebekli Aileler İçin Çok Yorucu Olabilir. Ayrıca Müzik ve Eğlenceli Ortamdan Rahatsız Olacak Kişiler İçin Tura Katılmak Uygun Olmayabilir. Her Turda Belli Aralıklarla Müzik ve Eğlence Vardır.

Yeterli Katılımın Sağlanmaması, Olağanüstü Durumlar,Deprem. Sel vb. Afet Durumlarında Tur İptali Oluyor. Bu Durum Sezonda Çok Az Rastlanan Durumdur. Tur Eğer İptal Edilirse En Geç Turun Hareketinden 4 Saat Öncesine kadar İptal Durumu Tarafınıza Bildirilir.

Bu Soru En Rahat Şekilde Cevap Verebilmemiz ve Misafirlerimiz İçinde En Sağlıklı olanı Kurumsal Şirket Ofisimize gelerek Bizlerle Tanışmanız Olacaktır. Bu Şekilde Oluşabilecek Tüm Tereddüt ve Sorularınıza Cevap Bulabilirsiniz.
Turevel Kaliteli Hizmet ve Yüzde Yüz Müşteri Memnuniyetinin Profesyonel, Güvenilir ve Güler Yüzlü Bir Ekiple Gerçekleşeceğinin Bilincinde Bir Kuruluş Olarak Her Biri Alanında Uzun Yıllar Tecrübeye Sahip ve Çok Başarılı Projeler İçinde Yer Almış Uzman Bir Kadro İle Çalışmaktadır. Her Şeyden Önce Özğın Odaklı İşine Saygılı ve Severek Yapan Turevel Uzman Kadrosu Yenilikçi ve İş Geliştici Yapısıyla Görevlerinin Başındadırlar.

Erzurum Turevel

İletişim

Ulaşım Numaraları

Genel Koordinatör;
Serdar Severoğlu:

0531 370 66 25
Ofis Numarası:
0442 315 02 51

Ofis Adresi

Çat Yolu Üzeri Dr Salad - Breadli Cafe Hizası Dayı Kürek Lahmacun Üstü Kat:1 No:1