KURUMSAL

Turevel Resmi İnternet Sayfası'na Hoş Geldiniz.

💯 tuRevel Kaliteli Hizmet ve % 100 Müşteri Memnuniyetinin Profesyonel, Güvenilir ve Güler Yüzlü Bir Ekip ile Gerçekleşeceğinin Bilincinde Bir Kuruluş Olarak Her Biri Alanında Uzun Yıllar Tecrübeye Sahip ve Çok Başarılı Projeler İçinde Yer Almış Uzman bir kadro ile çalışmaktadır. Her Şeyden Önce Çözüm Odaklı, İşine Saygılı ve Severek Yapan tuRevel Uzman Kadrosu, Yenilikçi ve İş Geliştirici Yapısıyla Görevlerinin Başındadırlar.
💯 Turevel Sadece Kültür Turu Düzenleyen Bir Şirkettir. Okul Taşımacılığı Gibi Servis İşleri İle İlgilenmemektedir. Araçlarını Sadece Turizmde Kullanan Turevel Turizm Alanında En Geniş Araç Filosuna Sahiptir.
💯Yönetim Kurulu Başkanı Yaşı İtibariyle En Genç Firmadır. Çağın Gerekli Gördüğü Teknolojik Değişimleri En İyi Takip Eden Uygulayan Firmadır.
Profesyonel Hizmet
100%
Güvenilir ve Güler Yüzlü Bir Ekip
100%

💯 Turlara Çıkıp Grubuyla İlgilenen Firma Sahibi Sadece Turevel’dedir. Dolayısıyla Turlarda Yaşanacak İhtiyaçları Bilen, Gören İhtiyaç ve Talepleri Değerlendirip En İyi Hizmeti Sunmaktadır.
💯 Turizm Sektörünün Lider Markalarından Olmak İçin Faaliyete Başlayan Turevel; Erzurum’da 20’den Fazla Tur Paketi ile Misafirlerine Birbirinden Özel Hizmetler Sunuyor.
💯 Serdar SEVEROĞLU Haftalık Düzenli Tur Kültürünün Erzurum’da Başlamasına Öncü Olmuştur. SEVEROĞLU Uzun Yıllara Dayanan Sektörel Deneyimi ve Her Yıl Bir Yeniliğe İmza Atan Duruşuyla ‘’Turevel ‘’ Kurumsal İsmiyle Kalıcı ve Yeni Bir Marka Oluşturmuştur. Site Tasarımından, Tur Tanıtıma Kadar Tur Gezi Programında ki Her Ayrıntıda Sadece Profesyonel Ekiplerin Yer Aldığı Turevel Doğu Anadolu ve Erzurum’un En Kaliteli Turlarını Yapmaktadır.

💯 2007 Yılında Erzurum Atatürk Üniversitesi Öğrencisi İken Mavi Noktalar Platformu Yöneticiliği Yapan Serdar Severoğlu 25 İl de 25 Kütüphane, Engelliler Paneli Gibi Bir Çok Etkinliğe Öncülük Yapmıştır. 2011 Yılında Erzurum’da Gökhan Türkmen ve Kahraman Tazeoğlu Konserini Organize Eden Severoğlu Konserin Tüm Gelirini Kütüphane Projesinde Kullanmıştır.